Femei / Îmbrăcăminte / Paltoane

Afișez 829 - 840 din 998 de rezultateSortat după cele mai recente

  • Reduceri! Answear Lab trenci Femei / Îmbrăcăminte / Paltoane Answear Lab 2

    Answear Lab trenci

    Answear Lab trenci: - Croială lejeră pentru libertate totală de mișcare. - Maneca lunga. - Croiala la mânecă cu o linie coborâtă a umerilor nu limitează mobilitatea. - Clapete clasice.…
    Catre Magazin Vezi reducere pe Zigos
  • Reduceri! Answear Lab palton Femei / Îmbrăcăminte / Paltoane Answear Lab

    Answear Lab palton

    Answear Lab palton: - Croială lejeră pentru libertate totală de mișcare. - Închiderea convenabilă cu buton îl face ușor de pus și scos. - Mânecile raglan, datorită designului lor, oferă…
    Catre Magazin Vezi reducere pe Zigos
  • Reduceri! Gestuz trenci Femei / Îmbrăcăminte / Paltoane answear.ro

    Gestuz trenci

    Gestuz trenci: - Acest produs este realizat partial din poliester reciclat. - Lyocell este o tesatura asemanatoare matasei realizata din celuloza din lemn. Acest material este produs intr-un proces de…
    Catre Magazin Vezi reducere pe Zigos
  • Reduceri! Nanushka palton ZOFIA Femei / Îmbrăcăminte / Paltoane answear.ro

    Nanushka palton ZOFIA

    Nanushka palton ZOFIA: - Tăiere simplă, fără blocare. - Închiderea convenabilă cu capsă îl face ușor de pus și scos. - Model neizolat fara captuseala. - Două buzunare laterale. -…
    Catre Magazin Vezi reducere pe Zigos
  • Reduceri! IRO palton de lana Femei / Îmbrăcăminte / Paltoane answear.ro

    IRO palton de lana

    IRO palton de lana: - Închiderea convenabilă cu capsă îl face ușor de pus și scos. - Model larg. - Două buzunare în față. - Model cu ciucuri decorativi. -…
    Catre Magazin Vezi reducere pe Zigos
  • Reduceri! MUNTHE palton SOFUA Femei / Îmbrăcăminte / Paltoane answear.ro

    MUNTHE palton SOFUA

    MUNTHE palton SOFUA: - O închidere convenabilă cu buton îl face ușor de pus și scos. - Clapete clasice. - Buzunare oblice. - In talie este o curea. - Lungimea:…
    Catre Magazin Vezi reducere pe Zigos
  • Reduceri! Gestuz palton Femei / Îmbrăcăminte / Paltoane answear.ro

    Gestuz palton

    Gestuz palton: - Închidere cu nasturi la un singur piept. - Clapete clasice. - Două buzunare în față. - Reglarea lățimii din spate pentru o potrivire personalizată. - Lungimea: 55…
    Catre Magazin Vezi reducere pe Zigos
  • Reduceri! Mos Mosh palton Femei / Îmbrăcăminte / Paltoane answear.ro

    Mos Mosh palton

    Mos Mosh palton: - Croială lejeră pentru libertate totală de mișcare. - Fixare dubla cu butoane. - Două buzunare laterale. - Mânecile și marginea inferioară sunt finisate cu bătături pentru…
    Catre Magazin Vezi reducere pe Zigos
  • Reduceri! BA&SH palton din lana DINARA Femei / Îmbrăcăminte / Paltoane answear.ro

    BA&SH palton din lana DINARA

    BA&SH palton din lana DINARA: - Tăiere simplă, fără blocare. - Curea textilă atașată. - Pe umeri epoleti. - Două buzunare laterale. - Un strat suplimentar de material sub formă…
    Catre Magazin Vezi reducere pe Zigos
  • Reduceri! Bruuns Bazaar palton Femei / Îmbrăcăminte / Paltoane answear.ro

    Bruuns Bazaar palton

    Bruuns Bazaar palton: - Produsul contine materiale realizate din fibre reciclate. - Tăiere simplă, fără blocare. - Închiderea convenabilă cu buton îl face ușor de pus și scos. - Curea…
    Catre Magazin Vezi reducere pe Zigos
  • Reduceri! Answear Lab palton Femei / Îmbrăcăminte / Paltoane Answear Lab

    Answear Lab palton

    Answear Lab palton: - Tăiere simplă, fără blocare. - Fixare dubla cu butoane. - Model cu buzunare, decorat cu clape. - Clapete clasice. - Model neizolat cu captuseala. - Se…
    Catre Magazin Vezi reducere pe Zigos
  • Reduceri! Answear Lab palton Femei / Îmbrăcăminte / Paltoane Answear Lab

    Answear Lab palton

    Answear Lab palton: - Tăiere simplă, fără blocare. - Fixare dubla cu butoane. - Model cu buzunare, decorat cu clape. - Clapete clasice. - Model neizolat cu captuseala. - Se…
    Catre Magazin Vezi reducere pe Zigos

Întrebări frecvente

Cum aleg materialul potrivit pentru paltonul meu de zi cu zi?
Alege lână pentru iernile reci și izolație termică, iar bumbacul sau inul sunt ideale pentru primăvara și toamna, oferind respirabilitate. Evită materialele sintetice care nu lasă pielea să respire dacă porți haine sub ele.
Poart un palton Tiffi sau ViCOLO cu haine casual?
Da, ambele branduri oferă croieli care se integrează ușor într-o ținută casual. Trenčurile ViCOLO din bumbac sunt perfect alături de blugi și adidași, în timp ce paltoanele Tiffi din lână pot fi purtate peste tricouri largi pentru un look relaxat, dar stilat.
Cât durează livrarea pentru un palton comandat online?
Livrarea se efectuează rapid oriunde în România, de obicei în 1-3 zile lucrătoare, după confirmarea comenzii. Verifică întotdeauna statusul produsului 'în stoc' pentru a asigura expedierea imediată.