Femei > Portofele

Afișez 13 - 24 din 56 de rezultateSortat după cele mai recente

  • Reduceri! Portofel GRYXX alb, A126, din piele ecologica Femei > Portofele Gryxx 2

    Portofel GRYXX alb, A126, din piele ecologica

    Portofel GRYXX alb, A126, din piele ecologica: Portofel GRYXX alb, A126, din piele ecologica , Pentru: Femei , Brand: Gryxx , culoare: Alb , Material exterior: Piele ecologica , Material…
    Catre Magazin Vezi reducere pe Zigos
  • Reduceri! Portofel ALDO bej, OCOISSA 261, din piele ecologica Femei > Portofele Aldo

    Portofel ALDO bej, OCOISSA 261, din piele ecologica

    Portofel ALDO bej, OCOISSA 261, din piele ecologica: Portofel ALDO bej, OCOISSA 261, din piele ecologica , Pentru: Femei , Brand: Aldo , culoare: Bej , Material exterior: Piele ecologica…
    Catre Magazin Vezi reducere pe Zigos
  • Reduceri! Portofel ALDO maro, ESAI 900, din piele ecologica Femei > Portofele Aldo

    Portofel ALDO maro, ESAI 900, din piele ecologica

    Portofel ALDO maro, ESAI 900, din piele ecologica: Portofel ALDO maro, ESAI 900, din piele ecologica , Pentru: Femei , Brand: Aldo , culoare: Maro , Material exterior: Piele ecologica…
    Catre Magazin Vezi reducere pe Zigos
  • Reduceri! Portofel EPICA negru, 830003, din piele ecologica Femei > Portofele Epica

    Portofel EPICA negru, 830003, din piele ecologica

    Portofel EPICA negru, 830003, din piele ecologica: Portofel EPICA negru, 830003, din piele ecologica , Pentru: Femei , Brand: Epica , culoare: Negru , Material exterior: Piele ecologica , Material…
    Catre Magazin Vezi reducere pe Zigos
  • Reduceri! Portofel DESIGUAL negru, WAYP43, din piele ecologica Femei > Portofele Desigual

    Portofel DESIGUAL negru, WAYP43, din piele ecologica

    Portofel DESIGUAL negru, WAYP43, din piele ecologica: Portofel DESIGUAL negru, WAYP43, din piele ecologica , Pentru: Femei , Brand: DESIGUAL , culoare: Negru , Material exterior: Piele ecologica , Material…
    Catre Magazin Vezi reducere pe Zigos
  • Reduceri! Portofel EPICA negru, 830004, din piele ecologica Femei > Portofele Epica

    Portofel EPICA negru, 830004, din piele ecologica

    Portofel EPICA negru, 830004, din piele ecologica: Portofel EPICA negru, 830004, din piele ecologica , Pentru: Femei , Brand: Epica , culoare: Negru , Material exterior: Piele ecologica , Material…
    Catre Magazin Vezi reducere pe Zigos
  • Reduceri! Portofel EPICA negru, 830370, din piele ecologica Femei > Portofele Epica

    Portofel EPICA negru, 830370, din piele ecologica

    Portofel EPICA negru, 830370, din piele ecologica: Portofel EPICA negru, 830370, din piele ecologica , Pentru: Femei , Brand: Epica , culoare: Negru , Material exterior: Piele ecologica , Material…
    Catre Magazin Vezi reducere pe Zigos
  • Reduceri! Portofel EPICA gri, 830004, din piele ecologica Femei > Portofele Epica

    Portofel EPICA gri, 830004, din piele ecologica

    Portofel EPICA gri, 830004, din piele ecologica: Portofel EPICA gri, 830004, din piele ecologica , Pentru: Femei , Brand: Epica , culoare: Gri , Material exterior: Piele ecologica , Material…
    Catre Magazin Vezi reducere pe Zigos
  • Reduceri! Portofel EPICA rosu, 830370, din piele ecologica Femei > Portofele Epica

    Portofel EPICA rosu, 830370, din piele ecologica

    Portofel EPICA rosu, 830370, din piele ecologica: Portofel EPICA rosu, 830370, din piele ecologica , Pentru: Femei , Brand: Epica , culoare: Rosu , Material exterior: Piele ecologica , Material…
    Catre Magazin Vezi reducere pe Zigos
  • Reduceri! Portofel EPICA verde, 830003, din piele ecologica Femei > Portofele Epica

    Portofel EPICA verde, 830003, din piele ecologica

    Portofel EPICA verde, 830003, din piele ecologica: Portofel EPICA verde, 830003, din piele ecologica , Pentru: Femei , Brand: Epica , culoare: Verde , Material exterior: Piele ecologica , Material…
    Catre Magazin Vezi reducere pe Zigos
  • Reduceri! Portofel ALDO negru, ABEDAN 006, din piele ecologica Femei > Portofele Aldo

    Portofel ALDO negru, ABEDAN 006, din piele ecologica

    Portofel ALDO negru, ABEDAN 006, din piele ecologica: Portofel ALDO negru, ABEDAN 006, din piele ecologica , Pentru: Femei , Brand: Aldo , culoare: Negru , Material exterior: Piele ecologica…
    Catre Magazin Vezi reducere pe Zigos
  • Reduceri! Portofel ALDO nude, ESAI 270, din piele ecologica Femei > Portofele Aldo

    Portofel ALDO nude, ESAI 270, din piele ecologica

    Portofel ALDO nude, ESAI 270, din piele ecologica: Portofel ALDO nude, ESAI 270, din piele ecologica , Pentru: Femei , Brand: Aldo , culoare: Nude , Material exterior: Piele ecologica…
    Catre Magazin Vezi reducere pe Zigos

Întrebări frecvente

Ce port zi cu zi la portofel pentru un stil casual?
Pentru o ținută casual-chic de zi cu zi, recomand portofelele simple, din piele ecologică, în culori neutre precum negru, maro sau nude. Acestea se asortează ușor cu geantele tale preferate și nu strică linia outfit-ului, oferind în același timp spațiu suficient pentru carduri și bani cash.
Sunt portofelele din piele ecologică confortabile și durabile?
Da, materialele din piele ecologică utilizate în categoria noastră sunt concepute pentru a fi rezistente la uzură și ușor de întreținut. Ele oferă o textură plăcută la atingere și o flexibilitate care permite utilizarea zilnică fără a se deforma rapid, fiind o alternativă practică și elegantă la pielea naturală.
Cum pot asorta portofelul cu ținuta mea de zi?
Pentru a asorta portofelul cu ținuta ta, alege nuanțe care se regăsesc în încălțămintea sau geanta ta. De exemplu, un portofel maro se potrivește perfect cu o geantă maro și încălțăminte de aceeași culoare. Pentru un look mai fresh, un portofel alb sau nude poate adăuga o notă de prospețime ținutelor deschise la culoare.